Старобільський медичний фаховий коледж
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Рейтинг викладачів загальноосвітніх дисциплін
Всего ответов: 45
Наше опитування
Рейтинг викладачів природничо-наукового та терапевтичного циклів
Всего ответов: 48
Наше опитування
Рейтинг викладачів хірургічно-педіатричного циклу
Всего ответов: 32
Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика

Циклова комісія хірургічних та педіатричних дисциплін

Склад комісії

 

Барна Олена Олександрівна - голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; займає посаду методиста училища. Викладає дисципліни "Педіатрія", "Медсестринство в педіатрії", "Ріст і розвиток дитини". Закінчила Донецький медичний інститут у 1983 році, за фахом лікар педіатр.

 

 

 

 

  Доценко Володимир Миколайович - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Викладає дисципліни "Хірургія", "Медсестринство в хірургії"

 

 

 

 

Краєвий Олександр Вікторович - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, заступник директора з практичного навчання. Закінчив Луганський державний медичний університет в 2000 році, за фахом лікар акушер-гінеколог. З 2000 р. по 2005 р. працював лікарем акушер-гінекологом на базі Старобільського РТМО. З 2002 року працює в Старобільському медичному училищі. З 2006 року займав посаду завідувача відділень "Лікувальна справа" та "Сестринська справа", з 2010 року - завідувач відділення "Лікувальна справа", з 2014 року - заступник директора з практичного навчання, відповідальний секретар приймальної комісії. Викладає дисципліни "Акушерство", "Гінекологія", "Невідкладні стани в акушерстві та гінекології", "Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї", "Медсестринство в акушерстві", "Медсестринство в гінекології".

 

Літашова Олена Миколаївна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, заступник директора з навчальної роботи. Викладає дисципліни "Інфектологія", "Медсестринство в інфектології", "Загальний догляд за хворими", "Основи медсестринства"


 


 


Прасолова Ольга Петрівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Ворошиловградський медичний інститут в 1987 році, за фахом лікар педіатр. Працює у Старобільському медичному училищі з 1995 року. Викладає дисципліни "Педіатрія", "Медсестринство в педіатрії", "Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї"


 


 


Рудь Олександр Вячеславович - спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Закінчив Луганський державний медичний університет в 1998 році, за фахом лікар дерматовенеролог. Викладає дисципліни "Дерматологія та венерологія", "Офтальмологія", "Медсестринство в офтальмології", "Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій", "Основи латинської мови з медичною термінологією", завідувач шкіро-венерологічного диспансеру.


 

 Тарасенко Ігор Миколайович - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, директор КЗ "Старобільський медичний коледж". Закінчив Харківський медичний інститут в 1986 році. Викладає дисципліни "Анестезіологія та реаніматологія", "Невідкладні стани в хірургії".


 

 

 

  Лупійчук Юрій Павлович - викладає дисципліни "Онкологія". Працює штатним хірургом КНП "Старобільське РТМО"


 

Форма входу
Посилання
Evromed Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Посилання
  • Мы в Facebook
  • Розклад автобусів
  • Розклад поїздів
  • Інструкції для uCoz
  • Випадкове фото