Старобільське обласне медичне училище
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Рейтинг викладачів загальноосвітніх дисциплін
Всего ответов: 762
Наше опитування
Рейтинг викладачів природничо-наукового та терапевтичного циклів
Всего ответов: 883
Наше опитування
Рейтинг викладачів хірургічно-педіатричного циклу
Всего ответов: 738
Статистика сайту

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Статистика
Яндекс.Метрика

Циклова комісія хірургічних та педіатричних дисциплін

Склад комісії

 

Доценко Володимир Миколайович - голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Викладає предмети "Хірургія", "Патологічна анатомія та патологічна фізіологія"


 

Барна Олена Олександрівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; займає посаду методиста училища. Викладає предмети "Педіатрія", "Медсестринство в педіатрії", "Ріст і розвиток дитини". Закінчила Донецький медичний інститут у 1983 році, за фахом лікар педіатр.


 


 


Кравченко Лариса Сергіївна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Закінчила Луганський державний медичний університет в 2008 році, за фахом лікар хірург. Працює в училищі з 2010 року. Викладає предмети "Медсестринство в хірургії", "Хірургія", "Медсестринство в онкології".


 


 

Краєвий Олександр Вікторович -спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Закінчив Луганський державний медичний університет в 2000 році, за фахом лікар акушер-гінеколог. З 2000 р. по 2005 р. працюва лікарем акушер-гінекологом на базі Старобільської ЦРЛ. З 2002 року працює в Старобільському обласному медичному училищі. Викладає предмети "Акушерство", "Гінекологія", "Невідкладні стани в акушерстві та гінекології", "Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї", "Медсестринство в акушерстві", "Медсестринство в гінекології". З 2006 року займав посаду завідувача відділень "Лікувальна справа" та "Сестринська справа", з 2010 року - завідувач відділення "Лікувальна справа". З 2014 року - заступник директора з практичного навчання.

 

Літашова Олена Миколаївна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, заступник директора з навчальної роботи. Викладає предмети "Інфектологія", "Медсестринство в інфектології", "Загальний догляд за хворими", "Основи медсестринства"


 


 


 

Прасолова Ольга Петрівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Ворошиловградський медичний інститут в 1987 році, за фахом лікар педіатр. Працює у Старобільському медичному училищі з 1995 року. Викладає предмети "Педіатрія", "Медсестринство в педіатрії".


 


 


Рудь Олександр Вячеславович - спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Закінчив Луганський державний медичний університет в 1998 році, за фахом лікар дерматовенеролог. Викладає предмети "Офтальмологія", "Медсестринство в офтальмології", "Медицина катастроф".


 

Тарасенко Ігор Миколайович - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, директор училища. Закінчив Харківський медичний інститут в 1986 році. Викладає предмети "Основи реаніматології", "Невідкладні стани в хірургії".


 

Петренко Володимир Іванович - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Викладає предмети "Хірургія", "Медсестринство в хірургії"


 

Форма входу

Пошук
Посилання
Evromed Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Календар
«  Июль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Посилання
 • Вконтакте
 • Одноклассники
 • Расписание автобусов
 • Расписание поездов
 • Инструкции для uCoz
 • Погода
  Відправка SMS
  vk.com
  Випадкове фото