Старобельское медучилище - Списки 1 курс відділення "Сестринська справа"
Старобільське обласне медичне училище
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Рейтинг викладачів загальноосвітніх дисциплін
Всего ответов: 716
Наше опитування
Рейтинг викладачів природничо-наукового та терапевтичного циклів
Всего ответов: 833
Наше опитування
Рейтинг викладачів хірургічно-педіатричного циклу
Всего ответов: 697
Статистика сайту

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Статистика
Яндекс.Метрика

 

 

Група 1 – А

 

Відділення «Сестринська справа»

  1. Бешкинський Андрій Віталійович
  2. Бондаренко Світлана Вікторівна
  3. Борисова Аліна Олександрівна
  4. Данкєва Таїсія Юріївна
  5. Даценко Вікторія Володимирівна
  6. Дюкарева Анастасія Андріївна
  7. Жукова Вікторія Сергіївна
  8. Заїка Ольга Сергіївна
  9. Калюжна Дар’я Анатоліївна
  10. Кононенко Олексій Володимирович
  11. Кудашкіна Анастасія Дмитрівна
  12. Лаврова Карина Олександрівна
  13. Левенець Аліна Володимирівна
  14. Луньова Аліна Олексіївна
  15. Некрасова Анастасія Олександрівна
  16. Орлянська Альона Андріївна
  17. Равєнкова Вікторія Сергіївна
  18. Скобіна Анна Євгенівна
  19. Соколова Анастасія Михайлівна
  20. Ткаченко Ангеліна Романівна
  21. Фоменко Ілля Євгенович
  22. Чупахіна Анастасія Сергіївна
  23. Штокало Анна Дмитрівна
  24. Юрков Ігор Юрійович

Група 2 – Є

 

Відділення «Сестринська справа»

  1. Ананьєв Ярослав Олексійович
  2. Бондаренко Катерина Русланівна
  3. Волошина Софія Володимирівна
  4. Вольвак Анжеліка Олександрівна
  5. Гончарова Тетяна Євгенівна
  6. Грицай Андрій Владиславович
  7. Єльнікова Ольга Володимирівна
  8. Кабанцева Юлія Сергіївна
  9. Кнурова Ганна Олександрівна
  10. Коваль Яна Олександрівна
  11. Корєнєва Анастасія Володимирівна
  12. Мілованова Тетяна Вікторівна
  13. Мошняга Маргарита Сергіївна
  14. Найдиш Артем Юрійович
  15. Онищенко Олександр Миколайович
  16. Польовий Віталій Олександрович
  17. Самарський Антон Олексійович
  18. Світличний Олег Сергійович
  19. Сова Тетяна Олександрівна
  20. Солоп Світлана Олексіївна
  21. Усенко Дмитро Володимирович
  22. Ясиненко Володимир Юрійович
Форма входу

Пошук
Посилання
Evromed Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Календар
«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Посилання
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Расписание автобусов
  • Расписание поездов
  • Инструкции для uCoz
  • Погода
    Відправка SMS
    vk.com
    Випадкове фото