Старобельское медучилище - Списки зарахованих
Старобільське обласне медичне училище
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Рейтинг викладачів загальноосвітніх дисциплін
Всего ответов: 671
Наше опитування
Рейтинг викладачів природничо-наукового та терапевтичного циклів
Всего ответов: 789
Наше опитування
Рейтинг викладачів хірургічно-педіатричного циклу
Всего ответов: 661
Статистика сайту

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Статистика
Яндекс.Метрика

  

Список студентів відділення «Лікувальна справа»,

зарахованих на бюджетну форму навчання

 

  1. Алчакова Дар’я Володимирівна
  2. Анохін Сергій Андрійович
  3. Бєликов Микита Михайлович
  4. Божко Іван Павлович
  5. Вагіна Валерія Юріївна
  6. Васильєва Дарія Володимирівна
  7. Воропай Яна Олександрівна
  8. Голобородий Станіслав Євгенович
  9. Дубовик Анна Володимирівна
  10. Дубовитченко Альона Олексіївна
  11. Коваленко Дар’я Юріївна
  12. Костиря Дар’я Олексіївна
  13. Крикунова Альона Геннадіївна
  14. Кульчановська Катерина Сергіївна
  15. Кутепова Анастасія Павлівна
  16. Кучеренко Ольга Олегівна
  17. Мартовицький Олександр Микол.
  18. Нікішин Віталій Анатолійович
  19. Павлік Євген Русланович
  20. Побережець Крістіна Сергіївна
  21. Потьомка Олександр Миколайович
  22. Присіченко Зоя Віталіївна
  23. Салієнко Микита Олександрович
  24. Сергієнко Сергій Вікторович
  25. Сидоренко Олександр Романович
  26. Сліпець Аліна Сергіївна
  27. Тимошенко Анастасія Вячеславівна
  28. Чередниченко Владислав Юрійович
  29. Шеховцов Владислав Олександрович
  30. Ярмакова Олена Володимирівна

Список студентів відділення «Сестринська справа» (9 класів),

зарахованих на бюджетну форму навчання

  1. Бешкинський Андрій Віталійович
  2. Бондаренко Світлана Вікторівна
  3. Борисова Аліна Олександрівна
  4. Данкєва Таїсія Юріївна
  5. Даценко Вікторія Володимирівна
  6. Дюкарева Анастасія Андріївна
  7. Жукова Вікторія Сергіївна
  8. Заїка Ольга Сергіївна
  9. Калюжна Дар’я Анатоліївна
  10. Кононенко Олексій Володимирович
  11. Кудашкіна Анастасія Дмитрівна
  12. Лаврова Карина Олександрівна
  13. Левенець Аліна Володимирівна
  14. Луньова Аліна Олексіївна
  15. Некрасова Анастасія Олександрівна
  16. Орлянська Альона Андріївна
  17. Равєнкова Вікторія Сергіївна
  18. Скобіна Анна Євгенівна
  19. Соколова Анастасія Михайлівна
  20. Ткаченко Ангеліна Романівна
  21. Фоменко Ілля Євгенович
  22. Чупахіна Анастасія Сергіївна
  23. Штокало Анна Дмитрівна
  24. Юрков Ігор Юрійович

 

Список студентів відділення «Сестринська справа» (11 класів),

зарахованих на бюджетну форму навчання

  1. Ананьєв Ярослав Олексійович
  2. Бондаренко Катерина Русланівна
  3. Волошина Софія Володимирівна
  4. Вольвак Анжеліка Олександрівна
  5. Гончарова Тетяна Євгенівна
  6. Грицай Андрій Владиславович
  7. Єльнікова Ольга Володимирівна
  8. Кабанцева Юлія Сергіївна
  9. Кнурова Ганна Олександрівна
  10. Коваль Яна Олександрівна
  11. Корєнєва Анастасія Володимирівна
  12. Мілованова Тетяна Вікторівна
  13. Мошняга Маргарита Сергіївна
  14. Найдиш Артем Юрійович
  15. Онищенко Олександр Миколайович
  16. Польовий Віталій Олександрович
  17. Самарський Антон Олексійович
  18. Світличний Олег Сергійович
  19. Сова Тетяна Олександрівна
  20. Солоп Світлана Олексіївна
  21. Усенко Дмитро Володимирович
  22. Ясиненко Володимир Юрійович

 

Форма входу

Пошук
Календар
«  Декабрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Посилання
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Расписание автобусов
  • Расписание поездов
  • Инструкции для uCoz
  • Погода
    Відправка SMS
    vk.com
    Посилання
    Випадкове фото